ولوراستایل

استایلت رو خودت بساز!

ولوراستایل یک برند فشن با گرایش سفارشی سازی شال و روسری به صورت آنلاین است. که در سال 1397 فعالیتش را با هدف توسعه و گسترش سفارشی سازی (Customization) در صنعت مد و لباس آغاز کرد. محصولات فعلی برند ولوراستایل شامل روسری، شال، اکسسوری‌، ماسک و… است که طراحی و تولید تمامی محصولات موجود توسط تیم ولوراستایل انجام می شود.
ما در ولوراستایل برای شکل دادن به کار جدیدی دور هم جمع شده ایم، تا چیزی بیشتر از آنچه که هست را در پوشاک خود تجربه کنیم. یا با زبانی ساده تر؛ لذتِ “خاص بودن” را بیشتر بچشیم.
در پلتفرم آنلاین ولوراستایل مشتریان این امکان را دارند که براساس طرح های از پیش‌ آماده شده ویژگی های مختلف محصولات را مانند طرح، نقش، زمینه، رنگ، دوخت، متن، سایز، جنس، بسته بندی و… را با توجه به سلیقه شخصی و بودجه مورد نظر تغییر دهند. تمایز ولوراستایل با سایر برندهای فشن این است که با هزینه ای هم تراز با محصولات هم کیفیت بازار ارزشی افزوده تر را به مشتری ارائه دهد، تا احساس تعلق خاطر بیشتری را نسبت به محصول تجربه کند.
ولوراستایل در نظر دارد با ایجاد بازه‌ قیمت های متنوع و مناسب از طریق سفارشی سازی شال و روسری، خدمت رسانی با کیفیتی را برای طیف وسیعی از اقشار اجتماع به انجام برساند تا تمام افراد بتوانند چیزی را بپوشند که خودشان در ساخت آن سهیم بوده اند.
علاوه بر این مشتریان عزیز می توانند از محصولات آماده و موجود در سایت نیز بدون انجام عملیات سفارشی سازی شال و روسری خرید نمایند و یا با سفارش محصولات موجود در بازه زمانی کوتاه تری سفارش خود را دریافت کنند. افرادی که تمایل دارند به صورت حضوری از محصولات آماده دیدن کنند نیز می توانند به مراکز فروش حضوری درج شده در صفحه اصلی مراجعه کنند.
تیم ولوراستایل

کلام آخر تیم ولوراستایل:

ما هستیم برای حض بردن تو دنیای پر دغدغه امروز… برای اینکه تو لا به لای خریدهای روتین چیزی فراتر از عادی بودن رو تجربه کنیم و چیزی رو بپوشیم که خودمون می سازیم… برای اینکه این جمله بشه شعار کارمون : “استایل سفارشی، خاص تن تو”